Op deze pagina vind je welkomstacties die ik tegengekomen ben, die mogelijk interessant voor je zijn. Laatste update: 22 april 2025.
Centraal Beheer € 125,-
Bij Centraal Beheer krijgen nieuwe klanten tot € 125,- als welkomstbonus. Actie loopt tot 30 juni 2025.
Zie hier voor mijn toelichting op deze actie.
Gerelateerde post: Centraal Beheer beleggen review.
Lendahand € 30,-
Bij Lendahand krijg je als nieuwe investeerder € 30,- korting bij een minimale inleg van € 50,-. Je legt dus eigenlijk maar € 20,- in en hebt dan een investering uitstaan van € 50,-.
Na het aanmaken van een account kun je bij het afrekenen van je 1e investering in het veld ‘Tegoedbon toevoegen’ de code welkom30 invullen. De korting wordt dan verwerkt.
Je kunt in plaats van de welkomstbonus ook kiezen voor een garantie tot €500 op je eerste investering. Vul dan de code welkom500 in bij het afrekenen.
Gerelateerde post: Lendahand: ruim 6,3% rendement op sociaal investeren
Insify € 100,-
Als je als zzp-er een AOV, beroepsaansprakelijkheidsverzekering of bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering hebt, dan kan overstappen naar Insify vanwege de gunstige premie en voorwaarden interessant zijn. Als je vervolgens anderen verwijst krijg je € 100,- per verwijzing, zie hier.
Geef een reactie